♦ © 2024 : Alle rechten voorbehouden. ♦  Webmaster: Verbois  Jeff , Lenaerts  Mario  ♦ 

Zat   02  Mar

19u30

SP  Kolmont

V. 's Herenelderen

.

Zat   02  Mar

19u30

KMR  Biesen

Juve  Hasselt

.

Zat   02  Mar

19u30

V V Hoeselt

K. V. V.  Stokkem

.

Zat   02  Mar

19u30

Boorsem  SP

S.K. Munsterbilzen

.

Zat   02  Mar

20u00

FC  Alken

H.O. Heide Hasselt

.

Zon  03  Mar

15u00

FC  Landen

Vlijtingen V V

.

Zon  03  Mar

15u00

KDH  Jeuk

Kortessemse  V V

.

Zon  03  Mar

15u00

Lanaken V V

FC  Diepenbeek

.

Don  29  Feb

19u30

KDH  Jeuk

FC  Diepenbeek

.

Don  29  Feb

19u30

V V Hoeselt

Lanaken V V

.

Don  29  Feb

19u30

S.K. Munsterbilzen

SP  Kolmont

.

Zat   02  Mar

15u00

FC  Torp  Hasselt

H.O. Heide Hasselt

.

Zat   02  Mar

15u00

Kortessemse  V V

FC  Landen

.

Zat   02  Mar

15u00

Vlijtingen V V

H.I.H.  Hoepertingen

.

Zat   02  Mar

15u00

K. Godsheide V.V.

S.K. Meldert

.

Zat   02  Mar

15u00

K.V.V. Lummen

Sporting  Aalst

.

Zat   02  Mar

15u00

E. Mech. Bov. Opheers

KDH  Jeuk

.

Zat   02  Mar

15u00

Herk  Sport  Hasselt

VE  Zelo  Halen

.

Zat   02  Mar

15u00

K. Herk-De-Stad F.C.

K. Velm V.V.

.

Zat   02  Mar

15u00

FC  Alken

V.V. Nieuwerkerken

.

Zat   02  Mar

15u00

E.  Stevoort

W.S. Linkhout

.

Zat   09  Mar

15u00

K. Velm V.V.

E.  Stevoort

.

Zat   09  Mar

15u00

VE  Zelo  Halen

R.D.K. Gravelo

.

Zat   09  Mar

15u00

K. Godsheide V.V.

FC  Alken

.

Zat   09  Mar

15u00

W.S. Linkhout

E. Mech. Bov. Opheers

.

Zat   09  Mar

14u30

KDH  Jeuk

Herk  Sport  Hasselt

.

Zat   09  Mar

15u00

Sporting  Aalst

K. Herk-De-Stad F.C.

.

Zat   09  Mar

15u00

S.K. Meldert

K.V.V. Lummen

.

Zat   09  Mar

Gew  U 8

09u30

K. St  Drieslinter.

R.D.K. Gravelo

Zat   09  Mar

Gew  U 13

10u30

RC   Meldert

R.D.K. Gravelo A

Zat   09  Mar

Gew  U 9

15u30

KVK  Wellen

KDH  Jeuk

Zon  10  Mar

Gew  U 13

09u30

K. St - Truidense

R.D.K. Gravelo B

Zon  10  Mar

Gew  U 8

11u00

E.  Stevoort

KDH  Jeuk A

Zat   02  Mar

Gew  U 7

12u00

KDH  Jeuk

H.I.H.  Hoepertingen

Zat   02  Mar

Gew  U 15

14u00

KDH  Jeuk

Heers V V

Zon   03  Mar

Gew  U 17 A

10u00

KDH  Jeuk

K. Herk-De-Stad

Zon   03  Mar

Gew  U 12

10u00

KDH  Jeuk

K. Herk-De-Stad

Woe  28  Feb

Gew  U 15

19u00

R.D.K. Gravelo

K. St - Truidense

6 / 6

Zat   02  Mar

Gew  U 11

09u30

St  Neerwinden

KDH  Jeuk

Zat   02  Mar

Gew  U 13

09u30

FC  Landen

R.D.K. Gravelo B

Zat   02  Mar

Gew  U 13

10u00

RD  Zoutleeuw

R.D.K. Gravelo A

Zat   02  Mar

Gew  U 6

10u00

FC  Landen

R.D.K. Gravelo

Zat   02  Mar

Gew  U 12

11u15

FC  Diepenbeek

R.D.K. Gravelo

Zat   02  Mar

Gew  U 9

12u00

Zepperen - Brustem

R.D.K. Gravelo

Zat   02  Mar

Gew  U 8

13u30

Heers V V

R.D.K. Gravelo

Zat   02  Mar

Gew  U 10

14u30

Bilzen  Youth

KDH  Jeuk

Zat   02  Mar

Gew  U 9

14u30

Heers V V

KDH  Jeuk

Zat   02  Mar

Gew Reserve

15u00

E. Mech. Bov. Opheers

KDH  Jeuk

Zat   02  Mar

Gew  U 13

15u30

K. Velm V.V.

KDH  Jeuk

Zon   03  Mar

Gew  U 17 B

11u00

K. Godsheide V.V.

KDH  Jeuk

Zat   09  Mar

19u30

Vlijtingen V V

Lanaken V V

.

Zat   09  Mar

19u30

H.O. Heide Hasselt

Boorsem  SP

.

Zat   09  Mar

20u00

Juve  Hasselt

SP  Kolmont

.

Zon  10  Mar

15u00

KDH  Jeuk

KMR  Biesen

.

Zon  10  Mar

15u00

FC  Diepenbeek

Kortessemse  V V

.

Zon  10  Mar

15u00

K. V. V.  Stokkem

FC  Landen

.

Zon  10  Mar

15u00

S.K. Munsterbilzen

V V Hoeselt

.

Zon  10  Mar

15u00

V. 's Herenelderen

FC  Alken

.

Don  18  Jan

19u30

SP  Kolmont

FC  Alken

.

Don  18  Jan

20u00

Lanaken V V

FC  Torp  Hasselt

.

Zat   20  Jan

14u30

V V Hoeselt

Vlijtingen V V

.

Zat   20  Jan

14u30

H.I.H.  Hoepertingen

H.O. Heide Hasselt

.

Zat   20  Jan

14u30

S.K. Munsterbilzen

Kortessemse  V V

.

Zat   20  Jan

15u00

FC  Landen

Juve  Hasselt

.

Zon  11  Feb

12u30

Bregel  Sport

KDH  Jeuk

.

Don  18  Jan

19u30

V.V. Nieuwerkerken

K. Herk-De-Stad F.C.

.

Vrij   19  Jan

20u00

VE  Zelo  Halen

K. Godsheide V.V.

.

Zat   20  Jan

14u30

KDH  Jeuk

S.K. Meldert

.

Zat   20  Jan

14u30

R.D.K. Gravelo

E.  Stevoort

.

Zat   20  Jan

14u30

Herk Sp  Hasselt

E. Mech. Bov. Opheers

.

Zat   20  Jan

14u30

W.S. Linkhout

Sporting  Aalst

.

Zat   20  Jan

14u30

E. Gingelom

K.V.V. Lummen

.

Zat   20  Jan

16u00

K. Velm V.V.

FC  Alken

.

Don   29  Feb

Prov  Reserve

19u30

KDH  Jeuk

FC  Diepenbeek

.

Zon   03  Mar

Eerste  Ploeg

15u00

KDH  Jeuk

Kortessemse  V V

.

Zat   09  Mar

Gew  U 6

09u30

R.D.K. Gravelo

Heers V V

Zat   09  Mar

Gew  U 12

11u15

R.D.K. Gravelo

FC  Torp  Hasselt

Zat   09  Mar

Gew  U 9

11u15

R.D.K. Gravelo

Heers V V

Zat   09  Mar

Gew  U 17

14u00

KDH  Jeuk B

H.I.H.  Hoepertingen

Zon  10  Mar

Gew  U 15

10u00

R.D.K. Gravelo

FC  Landen

Don   07  Mar

19u30

SP  Kolmont

V V Hoeselt

.

Don   07  Mar

20u00

Lanaken V V

FC  Diepenbeek

.

Zat   09  Mar

14u00

Juve  Hasselt

FC  Torp  Hasselt

.

Zat   09  Mar

15u00

Bregel  Sport

Vlijtingen V V

.

Zat   09  Mar

15u00

H.I.H.  Hoepertingen

Kortessemse  V V

.

Zat   09  Mar

15u00

FC  Landen

S.K. Munsterbilzen

.

Vrij   08  Mar

Gew  U 7

18u15

KDH  Jeuk

KVK  Wellen

Zat   09  Mar

Gew  U 11

10u00

KDH  Jeuk

RC  Butsel

Zat   09  Mar

Gew  U 10

10u00

KDH  Jeuk

Lanaken V V

Zat   09  Mar

Gew  U 15

11u00

KDH  Jeuk

K. St - Truidense

Zat   09  Mar

Gew Reserve

15u00

KDH  Jeuk

Herk  Sport  Hasselt

Zon  10  Mar

Gew  U 17

10u00

KDH  Jeuk

Zepperen - Brustem

Zon  10  Mar

Gew  U 12

10u00

KDH  Jeuk

W.S. Linkhout

Zon  10  Mar

Eerste  Ploeg

15u00

KDH  Jeuk

KMR  Biesen

.